Audit

Secretary / Assistant - Brno

KPMG Česká republika zahájila svou činnost v roce 1990, v současné době má více než 1000 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. Společnost poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva.

Jako součást celosvětové sítě poradenských společností může KPMG Česká republika využít znalosti a zkušenosti více než 197 tisíc odborníků, kteří působí ve 154 státech světa.

Nezávislé členské společnosti sítě KPMG jsou přidružené ke KPMG International Cooperative („KPMG International“), švýcarské organizační jednotce. Každá členská společnost celosvětové sítě KPMG je právně samostatná a oddělená jednotka a tak se označuje.

KPMG Česká republika hledá posilu na administrativní pozici v sekretariátu brněnské kanceláře. Možnost vykonávat také na zkrácený úvazek 20 hodin týdně.

Popis pracovní pozice:

  • Administrativní podpora oddělení
  • Fakturace – příprava faktur v interním systému
  • Organizování interních i externích jednání
  • Zajištění pracovních cest, rezervace ubytování a následné vyúčtování
  • Práce s interními systémy
  • Práce s klientskou dokumentací a činnosti týkající se zakázek
  • Další administrativní činnosti dle požadavků nadřízeného

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • 1-2 roky praxe na administrativní pozici
  • Dobrou znalost MS Excelu a MS Wordu, základní znalost MS Power Pointu
  • Dobrou znalost anglického jazyka
  • Odolnost vůči stresu a nenadálým změnám situací
  • Profesionální vystupování a schopnost prioritizace
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Proaktivní přístup, ochotu, flexibilitu
  • Odpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodním prostředí renomované společnosti
  • Práci v mladém kolektivu zkušených profesionálů
  • Benefitní systém Kafeterie (20.000,- Kč na rok při plném úvazku)
  • 5 týdnů dovolené při plném úvazku
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis spolu s motivačním dopisem.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno-Veveří

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek, práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

KPMG Česká republika, s.r.o.

Praxe a stáže.

Kontakt

Přemysl Verner
Pobřežní 648/1a/
186 00 Praha Karlín
Česká republika