Daňové poradenství

Tax Delivery Centre - Brno - assistant na poloviční úvazek

Poskytujeme služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. Jako součást celosvětové sítě poradenských společností využíváme znalosti a zkušenosti více než 207 tisíc odborníků ve 153 zemích. V Česku působíme od roku 1990, máme zde víc než 1 100 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích.

Jedinečná příležitost pro studenty posledního ročníku bakalářského studia či 1. ročníku magisterského studia, kteří chtějí získat praxi při studiu v Daňovém oddělení!

Hledáme nového kolegu na pozici asistenta, který bude administrativní a odbornou podporou pro naše oddělení Daňového poradenství v Brně. Zaměřujeme se zejména na oblast DPH, daň z příjmů právnických a fyzických osob. Nabízíme možnost pro studenty od 2. ročníku VŠ výše a skloubení práce při studiu při polovičním úvazku 50%.

Co budete dělat?

  • Zajištovat přípravu přiznání k DPH a dalších souvisejících výkazů
  • Spolupracovat při přípravě přiznání k dani z příjmů právnických a fyzických osob
  • Vytvářet dílčí reporty a zároveň i reporty kontrolovat
  • Podporovat a pomáhat kolegům v rámci oddělení Daňového poradenství
  • Komunikovat s klienty a starat se o obchodní korespondenci

Jaký kandidát je pro nás ideální?

  • Student 3. nebo 4. ročníku VŠ, předchozí praxe vítána, ale není podmínkou
  • Znalost základu DPH a jiných daní je velkou výhodou
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Pokročilou znalost práce na PC (MS Office – Excel)
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • Znalost obchodní korespondence
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

Co můžeme nabídnout?

  • Práce na zkrácený úvazek min. 50%
  • Flexibilní pracovní doba - možnost skloubit práci při studiu
  • Skvělá přiležitost pro studenty získat praxi v oboru
  • Zajímavou práci v prestižním a moderním oboru
  • Příjemné prostředí mezinárodní společnosti a mladý kolektiv
  • Systematické profesní vzdělávání v oblasti daňové problematiky
  • Nástup: září 2019 nebo dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

KPMG Česká republika, s.r.o.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Pavla Kopecká