Central Services

Junior datový analytik

KPMG Česká republika zahájila svou činnost v roce 1990, v současné době má více než 1000 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. Společnost poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva.

Jako součást celosvětové sítě poradenských společností může KPMG Česká republika využít znalosti a zkušenosti více než 200 tisíc odborníků, kteří působí ve 155 státech světa.

Nezávislé členské společnosti sítě KPMG jsou přidružené ke KPMG International Cooperative („KPMG International“), švýcarské organizační jednotce. Každá členská společnost celosvětové sítě KPMG je právně samostatná a oddělená jednotka a tak se označuje.

Pro naši společnost hledáme specialistu pro tvorbu statistik a reportů pro Compliance oddělení.

Mezi každodenní úkoly bude patřit zejména příprava datasetů z různých reportingových nástrojů a komunikace s uživateli dashboardů. Tato práce vyžaduje člověka s nadhledem a strukturovaným přístupem k řešení problémů.

Pokud se domníváte, že jste tou správnou osobou na tuto pozici a splňujete většinu s níže uvedených požadavků, budeme se těšit na to, že nás budete kontaktovat.

Náplň práce:

  • Tvorba statistik/reportů z různých firemních systémů
  • Tvorba datasetů a views z datového skladu
  • Data mining
  • Komunikace s interními uživateli pro definování potřeb jednotlivých oddělení
  • Projektové řízení požadavků na změny
  • Spolupráce s lokálním IT a regionálním vývojovým týmem
  • Velmi dobrá znalost MS Excel

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání minimálně bakalářského stupně, přednostně IT (vhodné i pro studenty 4. a 5. ročníku)
  • Aktivní znalost anglického jazyka (B2)
  • Všeobecné porozumění programovacích principů
  • Proaktivní přístup k učení se novým dovednostem a technologiím
  • Ochota nejen vyvíjet, ale i připravovat kvalitní dokumentaci jako jsou metodiky, popisy procesů

Výhodou jsou následující znalosti a zkušenosti:

  • Základy SQL a datového modelování
  • Obecnou znalost HTML/CSS
  • Znalost jakékoliv reportingové platformy (SAP BO, IBM Cognos, MSSQL reporting services, Oracle BI, SSAS, ...)
  • Programování VBA maker
  • Schopnost číst a připravovat XML
  • Java SE, C#
  • Tvorba matematických modelů
  • SSRS (SQL Server 2016), SQL (T-SQL)
  • Microsoft Powepoint, Project manager, VISIO

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Služební mobilní telefon
  • Životní a úrazové pojištění
  • Další benefity formou kafeterie ve výši 20.000 Kč ročně dle vlastního výběru
  • Bohatou nabídku školení v rámci KPMG Business School
  • Práci v příjemném pracovním prostředí v blízkosti metra Florenc
  • Možnost čerpání Home office a dalších zaměstnaneckých výhod
  • Firemní i týmové společenské akce

Pozice je vypsaná jako zástup za mateřskou dobou se smlouvou na dobu určitou.

Nástup možný od 1. 8. 2019.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pobřežní 648/1a, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

KPMG Česká republika, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Andrea Hanušová
Pobřežní 648/1a/
186 00 Praha Karlín
Česká republika