Senior Konzultant/ka - MS Dynamics 365

Volné pozice

Tým Technology hledá nového kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže s projekty zaměřenými na poradenství v oblasti MS Dynamics 365 aplikací.

Co budete dělat?

  • radit v oblasti aplikační architektury se zaměřením na MS Dynamics 365 aplikace
  • spolupracovat na MS Dynamics 365 implementačních projektech
  • analyzovat business požadavky klienta na funkcionality a navrhovat nová řešení
  • optimalizovat procesy s ohledem na jejich automatizaci
  • konfigurovat systémy, nastavovat parametry MS Dynamics 365 a to vše konzultovat se zákazníky
  • tvořit procesních analýzy, funkční specifikace či agilní vývoj (user stories)
  • připravovat a prezentovat nabídky

Jste ideální kandidát/ka, jestliže:

  • máte vysokoškolské vzdělání, nejlépe technického nebo ekonomického směru
  • máte prokročilou znalost alespoň dvou MS Dynamics 365 aplikací (Sales, Marketing, Talent, Finance, atp.)
  • znáte Power Apps (Canvas Apps, Model-driven), Unified interface
  • MS SQL výhodou
  • baví Vás konfigurace MS Dynamics 365 aplikací včetně nastavování parametrů
  • nasazoval/a jste MC Dynamics produkty v organizacích typu holding, korporace s vícestupňovou organizační strukturou s minimálně 200 zaměstnanci
  • máte základní znalost klíčových Azure komponent
  • orientujete se v komplexních IT prostředích, v procesech a metodikách dodávek informačních systémů
  • hovoříte aktivně anglicky a německy (výhoda)

Co získáte v KPMG?

  • práci na Florenci v nejlepších kancelářích roku 2019
  • 20 000 Kč na sport, cestování a další benefity
  • dalších 30 000 Kč na neziskovku, kterou chceš podpořit
  • 150 hodin jógy a tréninků na terase
  • 50 hodin angličtiny či němčiny s rodilým mluvčím
  • životní a úrazové pojištění
  • odborná i soft-skills školení a profesní certifikace

Tuto pozici obsazuje

Veronika Zhao

Kontakt

KPMG Česká republika, s.r.o.
Pobřežní 648/1A
186 00  Praha 8 - Karlín
Česká republika
Telefon: veronikazhao@kpmg.cz

Informace o pozici

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pobřežní 648/1a, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Zadavatel