Vývojář/ka - MS Dynamics 365

Volné pozice

Tým Technology hledá nového kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže s projekty zaměřenými na poradenství v oblasti MS Dynamics 365 aplikací.

Co budete dělat?

  • podílet se na vývoji a poradenství v oblasti MS Dynamics 365 aplikací
  • spolupracovat na MS Dynamics 365 implementačních projektech a při návrhu nového řešení
  • analyzovat business požadavky klienta na funkcionality a navrhovat možnosti nových řešení
  • implementovat MS Dynamics 365 u zákazníků
  • konfigurovat systémy, nastavovat parametry MS Dynamics 365
  • spolupracovat na tvorbě procesních analýz, funkčních specifikací či agilním vývoji
  • připravovat a prezentovat nabídky

Jste ideální kandidát/ka, jestliže:

  • máte vysokoškolské vzdělání, nejlépe technického nebo ekonomického směru
  • máte prokročilou znalost alespoň dvou MS Dynamics 365 aplikací (Sales, Marketing, Talent, Finance, atp.)
  • znáte Power Apps (Canvas Apps, Model-driven), Unified interface
  • znáte c#, .NET, java-script, HTML, CDS, X++, MS-SQL
  • pokud máte certifikace v oblasti Dynamics 365 je to pro nás velkou výhodou
  • umíte konfigurovat MS Dynamics 365 aplikace včetně nastavování parametrů
  • máte zkušenost z organizací typu holding, korporace s vícestupňovou organizační strukturou s minimálně 200 zaměstnanci a komplexním nasazením MS Dynamics produktů
  • máte základní znalost klíčových Azure komponent
  • orientujete se v procesech a metodikách dodávek informačních systémů
  • hovoříte anglicky a německy (výhoda)

Co získáte v KPMG?

  • práci na Florenci v nejlepších kancelářích roku 2019
  • 20 000 Kč na sport, cestování a další benefity
  • dalších 30 000 Kč na neziskovku, kterou chceš podpořit
  • 150 hodin jógy a tréninků na terase
  • 50 hodin angličtiny či němčiny s rodilým mluvčím
  • životní a úrazové pojištění
  • odborná i soft-skills školení a profesní certifikace

Tuto pozici obsazuje

Veronika Zhao

Kontakt

KPMG Česká republika, s.r.o.
Pobřežní 648/1A
186 00  Praha 8 - Karlín
Česká republika
Telefon: veronikazhao@kpmg.cz

Informace o pozici

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pobřežní 648/1a, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel