IT Tester

Volné pozice

Pomáháme největším firmám v ČR i zahraničí držet krok s dobou a provádíme je procesem digitalizace.

Nezůstáváme pouze u advisory, ale dodáváme našim klientům řešení včetně vývoje mobilních i webových aplikací. Přidejte se k týmu Digi App Development a staňte se součástí inovačních projektů, které budou hýbat světem technologií.

Co Vás čeká?

  • vývoj automatizovaných testů, příprava testovacích scénářů, tvorba testovací dokumentace
  • definice testovacích dat a požadavků na testovací prostředí
  • test analýza
  • vyhodnocování a interpretace výsledků testů, definování nalezených chyb
  • komunikace s businessem, vedením projektů, vývojáři, analytiky

Co by bylo dobré mít?

  • dobré analytické myšlení
  • zkušenost v oblasti IT testování (test analýza a test exekuce)
  • zkušenost s jedním nebo více nástroji: Selenium, Postman, Apiary a další
  • znalost json a XML pro definici testovacích dat
  • schopnost přečíst UML a další dokumentaci
  • znalost JIRA
  • znalost anglického jazyka na úrovni čtení a psaní technické dokumentace

Co může nabídnout KPMG?

  • příležitost být součástí zajímavých inovačních projektů
  • podporu v získávání certifikací
  • 20 000 Kč na sport, cestování, kulturu a další benefity
  • různorodou práci na zajímavých projektech a možnost učit se od expertů
  • vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace a interní koučink
  • neomezený mobilní a datový tarif
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • životní pojištění
  • zázemí Kanceláří roku 2019 v centru Prahy s relaxzónami, terasou, nebo možnost práce z domova

Tuto pozici obsazuje

Zuzana Kubátová

Kontakt

KPMG Česká republika, s.r.o.

Informace o pozici

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pobřežní 648/1a, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, profesní/osobní kouč, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.